fbpx

AUTORYZOWANY SERWIS NISSAN


ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa

UMÓWIENIE WIZYTY SERWISOWEJ

  Dane kontaktowe:

  Dane auta:
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na wskazane przeze mnie telekomunikacyjne urządzenia końcowe:

  Wyrażona zgoda może zostać w każdym czasie odwołana – w tym celu prosimy o kontakt pod adresem iod@nivette.pl Administratorem danych osobowych jest Centrum Samochodowe Nivette sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Lotniczej 3/5, 04-192 Warszawa.

  Autoryzowany Serwis Nissan Nivette to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi przy użyciu oryginalnych części. Nasz autoryzowany serwis Nissana na terenie Pragi Południe działa we współpracy z producentem, dlatego korzystając z naszych usług otrzymujesz gwarancję, że Twój samochód będzie sprawdzony profesjonalnie, pod kątem wymagań producenckich.

  Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem narzędziowo-sprzętowym, oprogramowaniem diagnostycznym oraz wiedzą, dzięki której rzetelnie zaopiekujemy się Twoim pojazdem.

  W naszym przystosowanym do serwisowania marki Nissan ASO wykonujemy między innymi:

  KONSERWACJA

  I SERWIS POJAZDU

  Wszyscy mechanicy w Serwisie Nissan Nivette są ekspertami od optymalnej konserwacji pojazdów.

  ORYGINALNE CZĘŚCI

  NISSANA

  Nasi mechanicy mają dostęp do oryginalnych części Nissana – części te są takie same jak części oryginalnie montowane w fabryce, w której powstał Twój samochód. Konserwacja i naprawy u dealerów Nissana z wykorzystaniem oryginalnych części są objęte 12-miesięczną gwarancją na części i robociznę.

  NISSAN

  ASSISTANCE

  I pamiętaj: jeśli przyjedziesz swoim Nissanem na przegląd, uzyskasz bezpłatną pomoc Nissan Assistance na okres do kolejnego zaplanowanego przeglądu, nawet jeśli gwarancja Twojego samochodu dobiegła końca.

   

   

  Wykonanie: ADIMO.pl