fbpx

AUTORYZOWANY SERWIS NISSAN


ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa

Autoryzowany Serwis Nissan Nivette to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi przy użyciu oryginalnych części. Nasz autoryzowany serwis Nissana na terenie Pragi Południe działa we współpracy z producentem, dlatego korzystając z naszych usług otrzymujesz gwarancję, że Twój samochód będzie sprawdzony profesjonalnie, pod kątem wymagań producenckich.

Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem narzędziowo-sprzętowym, oprogramowaniem diagnostycznym oraz wiedzą, dzięki której rzetelnie zaopiekujemy się Twoim pojazdem.

W naszym przystosowanym do serwisowania marki Nissan ASO wykonujemy między innymi:

NISSAN UŁATWIA SERWISOWANIE POJAZDU

KONSERWACJA

I SERWIS POJAZDU

Wszyscy mechanicy w Serwisie Nissan Nivette są ekspertami od optymalnej konserwacji pojazdów.

ORYGINALNE CZĘŚCI

NISSANA

Nasi mechanicy mają dostęp do oryginalnych części Nissana – części te są takie same jak części oryginalnie montowane w fabryce, w której powstał Twój samochód. Konserwacja i naprawy u dealerów Nissana z wykorzystaniem oryginalnych części są objęte 12-miesięczną gwarancją na części i robociznę.

NISSAN

ASSISTANCE

I pamiętaj: jeśli przyjedziesz swoim Nissanem na przegląd, uzyskasz bezpłatną pomoc Nissan Assistance na okres do kolejnego zaplanowanego przeglądu, nawet jeśli gwarancja Twojego samochodu dobiegła końca.

 

 

UMÓWIENIE WIZYTY SERWISOWEJ

    Dane kontaktowe:

    Dane auta:
    Wykonanie: ADIMO.pl