fbpx

Akcesoria


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ORYGINALNE AKCESORIA NISSANA?

Od stacji ładowania poprzez akcesoria transportowe do dodatków personalizacyjnych – wybór oryginalnych akcesoriów Nissan ma wiele istotnych zalet:

 • IDEALNE DOPASOWANIE: Zaprojektowane, by idealnie pasować do modelu i stylu Twojego Nissana.
 • WYSOKA JAKOŚĆ – Wyprodukowane z trwałych materiałów przy użyciu wysokich standardów wykonania.
 • BEZPIECZEŃSTWO I GWARANCJA – Spełniają określone normy bezpieczeństwa i są objęte gwarancją producenta.

MICRA

Nieważne kim jesteś z zawodu oraz prywatnie – dzięki szerokiej gamie akcesoriów personalizacyjnych Twój Nissan Micra może być dokładnie taki jak Ty – jedyny w swoim rodzaju.

KATALOG AKCESORIÓW

CENNIK AKCESORIÓW

JUKE

Akcesoria do Nissana Juke dodadzą mu nowego wymiaru, a Tobie ułatwią codzienne podróżowanie. Dzięki całej gamie dodatków możesz liczyć na bardziej wygodną, inteligentną i wydajną jazdę.

KATALOG AKCESORIÓW

CENNIK AKCESORIÓW

LEAF

Oryginalne akcesoria sprawią, że Twój Nissan LEAF będzie naprawdę Twój. Przyciągniesz wzrok gdziekolwiek się znajdziesz dzięki wielu opcjom wykończenia wnętrza i nadwozia, od charakterystycznych akcentów po wyróżniające się felgi aluminiowe.

KATALOG AKCESORIÓW

CENNIK AKCESORIÓW

QASHQAI

Podkreśl wygląd swojego Qashqaia za pomocą funkcjonalnych lub stylizacyjnych pakietów. Eleganckie i praktyczne akcesoria, elementy wyposażenia bagażnika czy belki na dach pozwolą zwiększyć funkcjonalność i podkreślić styl.

KATALOG AKCESORIÓW

CENNIK AKCESORIÓW

X-TRAIL

Dostosuj wyposażenie Nissana X-Trail do Twoich potrzeb i wymogów każdej podróży. Poprzeczki relingów, nakładki na progi czy przegrody do bagażnika zapewnią komfortowe warunki podczas każdej przygody.

KATALOG AKCESORIÓW

CENNIK AKCESORIÓW

ARIYA

Wzbogać Nissana ARIYA o oryginalne akcesoria Nissana, które zostały zaprojektowane specjalnie dla tego modelu i dopasowywane pod kątem jakości, trwałości i łatwości użycia.

KATALOG AKCESORIÓW

CENNIK AKCESORIÓW

TOWNSTAR VAN

Dzięki dodatkowym akcesoriom Twój Townstar Van może być jeszcze bardziej funkcjonalny i pomocny w rozwijaniu Twojego biznesu.

CENNIK SILNIK BENZYNOWY

CENNIK SILNIK ELEKTRYCZNY

TOWNSTAR COMBI

Stwórz z Nissana Townstar Combi spersonalizowanego partnera podróży dzięki akcesoriom zwiększającym funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo.

KATALOG AKCESORIÓW

CENNIK AKCESORIÓW

CHCĘ ZAPYTAĆ O OFERTĘ

  Dane kontaktowe:

  Dane auta:
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na wskazane przeze mnie telekomunikacyjne urządzenia końcowe:

  Wyrażona zgoda może zostać w każdym czasie odwołana – w tym celu prosimy o kontakt pod adresem iod@nivette.pl Administratorem danych osobowych jest Centrum Samochodowe Nivette sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Lotniczej 3/5, 04-192 Warszawa.

  INFORMACJE

  Niniejsze dane służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Oferta dotyczy samochodów z roku produkcji 2023. Oferta jest ważna dla umów podpisanych z klientami w okresie od dnia 01.04.2024 do 30.04.2024 lub do wyczerpania zapasów.

  1 Oferta Suma Korzyści do 16 500 zł zawiera rabat w wysokości do 13 500 PLN dla wersji e-POWER, premię za odkup w wysokości 3000 PLN oraz jest limitowana i ograniczona w czasie.

  2 Leasing 103% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Nissan. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej.

  3 RRSO dla Kredytu 0% wynosi 0,00% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 156 744,00 zł, okres 36 miesięcy, wpłata własna 78 372,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 0,00%, finansowane: prowizja bankowa: 0,00 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 0,00 zł. Miesięczna rata kredytowa 2 177,00 zł. Całkowita kwota kredytu: 78 372,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 78 372,00 zł. Stan na dzień 08.01.2024 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

  4 RRSO dla Kredytu 50/50 wynosi 0,00% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 166 594,00 zł, okres 12 miesięcy, wpłata własna 83 297,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 0,00%, finansowane: prowizja bankowa: 0,00 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 0,00 zł. Rata kredytu do spłaty po 12 miesiącach wynosi 83 297,00 zł. Całkowita kwota kredytu: 83 297,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 83 297,00 zł. Stan na dzień 08.01.2024 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

  5 Oferta Suma Korzyści do 22 500 zł zawiera rabat w wysokości do 18 500 PLN brutto dla klienta biznesowego (rabat dla Klientów Indywidualnych wynosi 15 500 PLN brutto) oraz premię za odkup w wysokości 4000 PLN, oraz jest limitowana i ograniczona w czasie.

  Wykonanie: ADIMO.pl