fbpx

WIDEOREJESTRATORY - zadbaj o bezpieczeństwo i komfort podróży


Rejestratory jazdy DVR, tzw. kamery samochodowe, to urządzenia podnoszące jakość i poziom bezpieczeństwa. Monitorują i zapisują zdarzenia, które mają miejsce na drodze, co może okazać się pomocne w razie nieprzewidzianych sytuacji. Urządzenie rejestruje obraz niezależnie od warunków pogodowych i ogólnej widoczności na drodze. Kamery dostosowują ekspozycję i rejestrują filmy zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia.

 

Wideorejestratory można obsługiwać dzięki aplikacji, która dostępna jest zarówno na systemy Android, jak i iOS. Dzięki niej przejrzysz i pobierzesz nagrania w jakości HD w czasie rzeczywistym, łącząc się z urządzeniem poprzez Wi-Fi. Z poziomu aplikacji zapiszesz też najważniejsze nagrania, zapobiegając nadpisaniu zarejestrowanego materiału.

Oferowane kamery przechowują dane dotyczące lokalizacji i prędkości, abyś zawsze miał do nich dostęp, mógł je przeglądać i analizować. Kiedy zostawisz samochód na parkingu i ktoś świadomie lub nie go uszkodzi, kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie obrazu dzięki wbudowanemu czujnikowi wstrząsu.

Rejestratory jazdy dla marki Nissan

Wariant 1. PRZEDNIA KAMERA SAMOCHODOWA EMGREJ01

Cena: 1139 zł*

 

Wariant 2. PRZEDNIA KAMERA SAMOCHODOWA EMGREJ02

TYLNA KAMERA SAMOCHODOWA RC06

Cena: 1628 zł*

 

Wariant 3. PRZEDNIA KAMERA SAMOCHODOWA EMGREJ03

TYLNA KAMERA SAMOCHODOWA RC12

Cena: 2306 zł*

Wykonanie: ADIMO.pl