fbpx

KREDYT 50/50

2 kwietnia, 2021

Szukasz korzystnego kredytu? Rozwiązanie 50/50 może okazać się dla Ciebie idealne! Sprawdź naszą wyjątkową ofertę na zakup samochodów Nissan i nie przegap promocji!

Oferta dotyczy tylko modelu Qashqai, Juke oraz X-Trail.

JAK DZIAŁA KREDYT 50/50?


Cechą charakterystyczną kredytu 50/50 jest jego prostota! Gdy kupujesz samochód wpłacasz wpłatę własną w wysokości 50% całej kwoty. Dopiero po upływie 12 miesięcy spłacasz jednorazowo pozostałą połowę. Skorzystaj z promocji 50/50 i odbierz kluczyki do swojego Nissana!

RCI Bezpieczny Kredyt to nasz produkt ubezpieczeniowy, który połączyliśmy z ofertą kredytową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoje finanse zawsze pozostaną bezpieczne, nawet w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły lub dowiedz się więcej o UBEZPIECZENIU.

AKTUALNE PROMOCJE

AKCESORIA NISSAN

3 sierpnia 2022

-20% na ponad 100 pakietów akcesoriów. Wyraź siebie dzięki niesamowitym akcesoriom , pokaż swój charakter i osobowość.   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

więcej

PROMOCJA NA FILTRY

3 sierpnia 2022

-10% na wybrane filtry w przeglądzie okresowym UMÓW WIZYTĘ OKRESOWĄ

więcej

Nissan Juke Hybrid Premiere Edition

13 lipca 2022

  Odkryj porywające i elektryzujące wrażenia za kierownicą Nissana Juke Hybrid UKŁAD NAPĘDOWY   Bądź jednym z pierwszych kierowców, którzy doświadczą atutów tego innowacyjnego multimodalnego systemu hybrydowego. Samochód zawsze rusza w trybie elektrycznym i może w nim osiągnąć maksymalną prędkość do 55 km/h. Łączna moc silnika elektrycznego i benzynowego to 143 KM, co przekłada się […]

więcej

Wykonanie: ADIMO.pl