fbpx

ENIGMA, nowa wersja specjalna Nissana JUKE

2 lutego, 2021

Spersonalizowane akcenty nadwozia wersji ENIGMA podkreślają wyrazistą stylistykę modelu JUKE

ENIGMA, czyli najnowsza wersja specjalna Nissana JUKE, jest doskonałym przykładem wyrazistego designu, który redefiniuje styl kultowego miejskiego crossovera.

ENIGMA jest wyposażona w systemy, które dopełniają bogatą gamę nowoczesnych technologii, dostępnych w modelu JUKE. Jest to także pierwszy samochód z rodziny JUKE kompatybilny z asystentem głosowym Amazon Alexa*. Funkcja Nissan Skill, która jest dostępna dla wersji ENIGMA oraz wszystkich egzemplarzy modelu JUKE wyposażonych w multimedialny system NissanConnect, umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie wybranymi funkcjami samochodu z poziomu smartfona lub za pomocą urządzenia sparowanego z asystentem głosowym Alexa. Użytkownik może zadać pytanie Alexie, aby zdalnie sprawdzić, czy np. drzwi jego samochodu są otwarte lub zamknięte, upewnić się, ile zostało paliwa w baku, wysłać z domu wybrany adres do systemu pokładowej nawigacji, co jest nie tylko wygodne, ale także zapewnia użytkownikowi spokój ducha.

ENIGMA: Wyrazista stylistyka z pazurem

Ciemna, futurystyczna stylistyka wersji ENIGMA jest inspirowana wyjątkowym charakterem modelu JUKE.

Wszystkie elementy, włącznie z obręczami kół i dachem, zostały zaprojektowane tak, aby przykuwać uwagę na drodze. Dzięki tym stylistycznym zabiegom ENIGMA może się kojarzyć z pojazdem do zadań specjalnych. Wykończone lakierem w kolorze głębokiej czerni 19-calowe obręcze kół ze wzorem Akari (co znaczy po japońsku „lekki”) podkreślają sportową sylwetkę Nissana JUKE. Opadająca linia dachu przywodzi na myśl nadwozie coupé, boczne lusterka zdobią natomiast oryginalne wzory graficzne.

Przykuwający wzrok emblemat ENIGMA na tylnym słupku jest dobrze wyeksponowany dzięki dwukolorowemu nadwoziu, podkreślającemu elegancką sylwetkę samochodu: karoserii w kolorze szarym Gun z polakierowanym na czarno dachem.

ENIGMA jest wyposażona w szereg zaawansowanych technologii, którymi można sterować z „nowoczesnego centrum dowodzenia”. Użytkownik może korzystać z szeregu inteligentnych powiadomień i funkcji łączności za pośrednictwem aplikacji NissanConnect Services na swoim smartfonie. Pokładowy system multimedialny NissanConnect nie tylko obsługuje wszystkie te funkcje, ale zapewnia też prostą integrację smartfona, aby można było bezpiecznie korzystać z niego także podczas jazdy.

Przedstawiamy Amazon Alexa

JUKE ENIGMA jest pierwszym modelem Nissana w Europie, który jest wyposażony w jeszcze bardziej zaawansowany pokładowy system multimedialny, kompatybilny z asystentem głosowym Alexa i funkcją Nissan Skill.

Kiedy funkcja Nissan Skill zostanie aktywowana w aplikacji Alexa i sparowana z założonym przez właściciela samochodu kontem systemu NissanConnect, kierowca może podłączyć Nissana JUKE do swojego domowego urządzenia Alexa, aby monitorować liczne funkcje pojazdu za pomocą 13 spersonalizowanych poleceń. Użytkownik może poprosić Alexę o przesłanie adresu do systemu nawigacji NissanConnect z funkcją TomTom Traffic, włączenie świateł, określenie miejsca, w którym został zaparkowany samochód, sprawdzenie, na ile kilometrów starczy mu paliwa, a także czy drzwi zostały zamknięte.

NISSAN JUKE to przykuwający wzrok design i zaawansowana technologia dostępne w bardzo atrakcyjnym pakiecie. Wyjątkowa stylistyka wersji ENIGMA i inteligentne technologie, które zapewniają łączność ze światem, wynoszą doświadczenia z jazdy na nowy poziom” – podkreśla Marco Fioravanti, wiceprezes ds. planowania produktu w Nissan Europe.

Ceny Nissana JUKE ENIGMA zaczynają się od 97 330 zł, a samochód będzie dostępny w salonach w Polsce już w marcu.

AKTUALNOŚCI

Nissan wprowadza dwie nowe wersje wyposażenia modelu ARIYA

13 kwietnia 2023

Nissan rozszerza gamę elektrycznego modelu ARIYA o dwie nowe wersje wyposażenia Engage 2WD i Evolve+ e-4ORCE, dzięki którym samochody elektryczne staną się jeszcze bardziej dostępne i atrakcyjniejsze dla europejskich klientów. ARIYA Engage 2WD, występująca z obiema wersjami akumulatora – 63 kWh i 87 kWh, będzie oferowana w atrakcyjnej cenie, aby zachęcić klientów do skorzystania z […]

więcej

BLACK FRIDAY&SATURDAY 25-26 listopada

22 listopada 2022

Takiej okazji jeszcze nie było Oferta Limitowana na samochody dostępne od ręki – skorzystaj z dodatkowego rabatu do 3 000 zł*. Promocja obowiązuje na auta zakupione w dniach 25-26 listopada 2022 Przyjdź zamów i nie czekaj na swój nowy samochód.   *dotyczy samochodów w finansowaniu przez salon, liczba aut i modeli dostępnych od ręki ograniczona. – […]

więcej

VALUE ADVANTAGE

7 listopada 2022

Value Advantage® to korzystna alternatywa dla Klientów, którzy doceniają wysoką jakość w przystępnej cenie. Dbasz o swojego Nissana, ale zależy ci na jak najniższych kosztach naprawy? Poznaj zalety części Value Advantage®. To jakość, która Cię nie zawiedzie! Atrakcyjne cenowo części zamienne są rekomendowane dla samochodów po upływie okresu gwarancyjnego oraz dla starszych modeli. Linia produktów Value Advantage […]

więcej

Wykonanie: ADIMO.pl