Nissan Nivette

Serwis

Autoryzowany Serwis Nivette  to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi przy użyciu oryginalnych części.

Nasza dewiza, którą skutecznie upowszechniamy wśród naszych Klientów przewiduje racjonalny podział funkcji.

Państwo eksploatujecie swój samochód – my staramy się aby jego eksploatacja nie stwarzała nawet najmniejszych problemów a w razie ich wystąpienia natychmiast je usuwamy.

Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie i wysoka jakość świadczonych przez nas usług.

Przeglądy okresowe

Kto lepiej niż my zna potrzeby Twojego Nissana?

3_CardsComponentIMG_2-no-logo-02

Marka Nissan cieszy się dużym uznaniem wśród polskich kierowców, a popularność tych samochodów wymaga również dostępu do profesjonalnej obsługi technicznej. Jeśli posiadasz jeden z modeli tej marki, nasz autoryzowany serwis Nissana na terenie miasta Warszawa zagwarantuje Ci kompleksowe wsparcie.

 

Oferujemy profesjonalny serwis marki Nissan

 

Prowadzimy profesjonalny, dedykowany marce Nissan ASO, w którym otrzymasz niezbędne wsparcie w każdej sytuacji, od podstawowego przeglądu po wymianę części lub naprawy. Gwarantujemy Ci:

 

-najlepszą obsługę serwisową marki,
– pracowników przeszkolonych przez firmę Nissan, doskonale znających Twój samochód,
– specjalistyczne narzędzia do naprawy i serwisowania samochodów Nissan,
– części zamienne z zachowaniem tak wysokich norm jakościowych, jak oryginalne części fabryczne,
– 12-miesieczną gwarancję na wykonane usługi,
– konkurencyjne ceny,

 

Gwarantujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie

 

Jako autoryzowany serwis Nissana jesteśmy grupą osób w pełni przygotowanych do obsługi w tym zakresie. Dysponujemy wiedzą zgłębianą podczas szkoleń organizowanych przez producenta, dlatego Twój samochód znamy doskonale, wiedząc wszystko o każdym detalu, mechanizmie czy podzespole części. Zdobytą wiedzę wielokrotnie sprawdziliśmy w praktyce, dlatego nie ma problemu, którego nie potrafimy rozwiązać.

Posiadasz samochód marki Nissan? ASO, który prowadzimy zapewni Ci profesjonalne przeglądy techniczne, oraz dostęp do najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych zalecanych przez producenta. Powierz nam swój samochód, a zagwarantujemy jego najwyższą sprawność techniczną.

 

YOU+NISSAN

Dołącz do programu YOU+NISSAN i skorzystaj z wyjątkowej promocji serwisowej Nissana.
  • rabat 30% na oryginalne części
  • rabat 10% na koszty robocizny **

 

 

 

 

Umów się na serwis

Preferowana data wizyty:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Nissan w celu wykonania zamawianej przeze mnie usługi. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Nissan Automotive Europe i Nissan Sales CEE Kft. i Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft Sp. z o.o. Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów marketingowych usług i produktów salonu.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm)

E-mailemSms-emTelefonicznieDrogą korespondencyjną

Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. z siedzibą przy Lotnicza 3/5, 04-192 Warszawa. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługujących mi praw tj. prawa dostępu do moich danych, ich poprawiania, przenoszenia, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia i cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Informacji o RODO.

captcha

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe

 

Nasz autoryzowany serwis Nissana na terenie miasta Warszawa działa we współpracy z producentem, dlatego korzystając z niego otrzymujesz gwarancję, że Twój samochód będzie sprawdzony profesjonalnie, pod kątem wymagań producenckich. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem narzędziowo-sprzętowym, oprogramowaniem diagnostycznym oraz wiedzą, dzięki której rzetelnie zaopiekujemy się Twoim pojazdem.

 

W naszym przystosowanym do serwisowania marki Nissan ASO wykonujemy między innymi:

 

-przeglądy techniczne i okresowe,
-diagnozowanie stanu pojazdu i wykrywanie usterek,
– naprawy powypadkowe,
– wymianę zużytych części pojazdu i płynów eksploatacyjnych,
– naprawy elektryczne i elektroniczne,
– usuwanie usterek w wyniku stłuczek i wypadków losowych,
– wymianę opon i kół.

 

Jeździsz samochodem marki Nissan? Potrzebujesz przeglądu okresowego, albo wymiany klocków hamulcowych? Odwiedź nasz autoryzowany serwis Nissana w Warszawie, a zapewnimy Ci najlepsze wsparcie.

 


Małgorzata Chmielewska

Małgorzata Chmielewska Kierownik Serwisu

tel.: 22 509 66 00 malgorzata.chmielewska@nivette.pl

Adrian Wołyniec

Adrian Wołyniec Doradca Serwisowy

tel.: +48 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl


Fatal error: Call to undefined function is_product_category() in /nissan/wp-content/plugins/embed-google-adwords-codes-on-woocommerce/embed_google_adwords_codes.php on line 196