Nissan Nivette

Akcesoria

Nowa odsłona naszego sklepu internetowego!!

CZĘŚCI I AKCESORIA DLA TWOJEGO NISSANA

Samochód to skomplikowany zespół części, które przy intensywnej i długiej eksploatacji ulegają powolnemu zużyciu i od czasu do czasu wymagają wymiany. Kiedy hamulce nie są już tak niezawodne, a w kierownicy poczujesz luz, pora na wizytę w serwisie i wymianę zużytych części. Nissan to marka, do której zapewnimy Ci wszystkie niezbędne akcesoria.

 

Utrzymujemy wysoki standard producenta

 

Jako autoryzowany przedstawiciel marki zajmujemy się nie tylko sprowadzaniem i sprzedażą samochodów, ale też oferujemy profesjonalny serwis, w którym wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części. Nissan, to producent, którego inżynierowie po latach badań opracowali normę projektowania, stanowiącą podstawowy wyznacznik niezawodności samochodów tej marki.

 

W naszym serwisie znajdziesz wyłącznie części zamienne spełniające te wymagania, dlatego po naprawie lub wymianie zużytych elementów otrzymasz samochód sprawnością techniczną odpowiadający nowemu pojazdowi schodzącemu z taśmy produkcyjnej.

 

Na co możesz liczyć?

 

Ponieważ stosujemy wyłącznie oryginalne części, Nissan gwarantuje Ci niezawodność Twojego pojazdu przez kolejny okres eksploatacji, przewidziany dla konkretnego podzespołu. Dodając do tego kwalifikacje naszych pracowników, przeszkolonych przez producenta i wyposażonych w niezbędne narzędzia, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższy z możliwych standardów usług przewidzianych dla samochodów tej marki.

 

Twój model Nissana wymaga serwisowania? Odwiedź nas a przywrócimy mu pełną sprawność. Nasz salon i serwis znajdziesz na terenie miasta Warszawa!

Skontaktuj się z nami

sklep@nivette.pl

tel. 22 509 66 31

 

Tomasz Gabryelewicz Kierownik działu Części

tel.: 22 509 66 31 , 22 509 66 31 tomasz.gabryelewicz@nivette.pl

Piotr Ajchel Specjalista ds. części i akcesorii:

tel.: 22 509 66 31 sklep@nivette.pl

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl