fbpx

YOU+Nissan


STREFA DLA WŁAŚCICIELI

You+Nissan to strefa stworzona z myślą o przywilejach dla właścicieli Nissanów. You+Nissan zapewnia wyjątkowe traktowanie właścicieli aut naszej marki: od troskliwej obsługi klienta i porad dotyczących eksploatacji samochodu, przez specjalne, zindywidualizowane oferty, po atrakcyjne rabaty na usługi serwisowe.

LINK DO ZAREJESTROWANIA / ZALOGOWANIA:

https://youplus.nissan.pl/PL/pl/YouPlus.html

SPERSONALIZOWANE

USŁUGI

Spersonalizowana strefa dla właścicieli jest dostępna na komputerach stacjonarnych oraz w aplikacjach mobilnych (do pobrania z iTunes i sklepu Android). Zarządzaj swoim pojazdem (lub flotą) na naszej platformie. Uzyskasz w niej dostęp do wszystkich ważnych informacji, takich jak: wyceny napraw, rezerwowanie usług online, zarządzenie powiązanymi usługami, aktualizacje GPS i nie tylko.

SERWIS

NISSAN NIVETTE

ZAWSZE I WSZĘDZIE, GDY NAS POTRZEBUJESZ. Nasze obietnice nie mają daty ważności. Jako klient Nissana zasługujesz na naszą troskę oraz szczerą i otwartą komunikację. Oto nasza obietnica.

BEZPŁATNY

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Obiecujemy dostęp do pojazdu zastępczego, gdy Twoje auto będzie serwisowane. Zarezerwuj z wyprzedzeniem samochód zastępczy – w wybranych punktach dostępne są także pojazdy elektryczne! W przypadku braku bezpłatnego samochodu zastępczego zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Zapoznaj się z Regulaminem

WYRÓWNANIE

CENY

Dzięki doskonale wyszkolonemu personelowi oraz wykorzystaniu oryginalnych części Nissana możemy zapewnić najwyższy standard usług serwisowych. Ale to nie wszystko: przedstaw wycenę identycznego zakresu prac(obejmującego oryginalne części Nissana i robociznę) od innego niezależnego warsztatu w promieniu 10 km od lokalnego dealera Nissana, a my zaoferujemy identyczną cenę, aby zagwarantować Ci najkorzystniejszą ofertę.

BEZPŁATNA

POMOC DROGOWA

Obiecujemy nieprzerwany dostęp do samochodu. W razie nieprzewidzianych zdarzeń gwarantujemy całodobową pomoc drogową bez względu na wiek Twojego Nissana.

BEZPŁATNA KONTROLA

STANU POJAZDU

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek napraw obiecujemy bezpłatną kontrolę stanu pojazdu, aby ocenić, jakie prace należy wykonać oraz ile będą kosztowały.

Wykonanie: ADIMO.pl