fbpx

100%

ELEKTRYCZNY

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

DO 4,3 M3

CENA OD:

156 328 zł

W 100% ELEKTRYCZNY VAN

Nowa bateria 40 kWh i większy zasięg to atuty, dzięki którym Nissan e-NV200 jest idealnym rozwiązaniem dla wyzwań stawianych przez miasto. A ponieważ samochód nie emituje żadnych spalin, ograniczenia wjazdu do centrów miast i prawodawstwo dotyczące zanieczyszczeń nigdy nie stanie Ci na drodze. I wreszcie, niższe koszty eksploatacyjne sprawiają, że w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN to najlepsza opcja dla Twojej firmy.

PROEKOLOGICZNY BIZNES

TO LEPSZY BIZNES

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie. 200-kilometrowy zasięg, który z łatwością możesz zwiększyć oraz wiele trybów ładowania sprawia, że ten wszechstronny elektryczny van zabierze Cię w płynną i wydajną podróż po mieście.

SZYBKIE

ŁADOWANIE

Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.

OSOBOWY

LUB UŻYTKOWY

Ładowność + wszechstronność w 100% elektrycznego Nissana e-NV200. Wybierz jeden z dwóch wariantów nadwozia (VAN lub EVALIA) i konfiguruj stojaki, kosze i fotele zgodnie z potrzebami. Ponadto niski próg bagażnika na wysokości zaledwie 52 cm od podłoża ułatwia załadunek i rozładunek towaru.

FORMULARZ KONTAKTOWY / UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ

    Wykonanie: ADIMO.pl