Nissan Nivette

Nowy Nissan Micra

Więcej »
PRZESTRONNE WNĘTRZE

 

Nowy Nissan Micra (K14) zachwyca przestronnością wnętrza dla pięciu osób.

Zadziwiająco duży bagażnik o pojemności 300 litrów, tylko Ty decydujesz jak to wykorzystasz.

Tu znajdziesz przestrzeń stworzoną specjalnie dla Ciebie – starannie wykonane i nadzwyczajnie wygodne wnętrze wysokiej jakości to cechy nowej Micry.

 

 

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA JAZDY NISSANA

Ciesz się przyjemną jazdą i korzystaj ze wsparcia radaru i kamer 360*. Nowy Nissana Micra wyposażano jest w wiodące w tej klasie samochodów rozwiązania, dzięki którym prowadzenie staje się przyjemniejsze, bezpieczniejsze i bardziej emocjonujące niż dotychczas.

Zwinna i pewna jazda: Tak, to nowy Nissan Micra oferuje ekscytujące wrażenia i bezpieczeństwo dzięki idealnemu wyważeniu możliwości w zakresie manewrowania i płynności jazdy.

 

 

EKSPRESYJNY CHARAKTER

 

Przekraczaj granice! Niemożliwe nie istnieje. Dzięki ponad 100 konfiguracjom stylistycznym nie ma nic prostszego niż przekształcenie nowego Nissana Micra w auto stworzone specjalnie dla Ciebie.

Nowy Nissan Micra, przyciąga wzrok sportową linią nadwozia, atletyczną sylwetką i wyrafinowanym wykończeniem – to jest kwintesencja kultowej i pełnej wyrazu stylistyki.

 

 

ZAAWANSOWANY WYŚWIETLACZ KOMPUTERA POKŁADOWEGO

 

Zaawansowany wyświetlacz komputera pokładowego nowego Nissana Micra został stworzony po to, by zniwelować zdekoncentrowanie i pozwolić Ci maksymalnie cieszyć się jazdą. Na 5-calowym ekranie TFT znajdziesz wszystkie informacje – wtedy, kiedy będą Ci potrzebne. Łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, które wyświetlą się między zegarami, zapewni Ci pewność jazdy podczas całej podróży. Będziesz mógł na bieżąco śledzić dane dotyczące jazdy tj. zużycie paliwa, korzystać z nawigacji i systemów wspomagających jazdę, słuchać muzyki i komunikować się ze światem.

 

 

SYSTEM AUDIO BOSE PERSONAL

 

Nowość w swojej klasie. Jazda nowym Nissanem Micra to niezapomniane przeżycie. Poza niezliczonymi intuicyjnymi technologiami, samochód wyposażono w unikalny system audio BOSE PERSONAL. To nowatorskie rozwiązanie dostępne wyłącznie w nowym Nissanie Micra.

 

 

 

TECHNOLOGIE ROZRYWKI NOWEGO NISSANA MICRA

 

Odtwórz muzykę MP3, DAB, wyznacz trasę i pozostań w kontakcie ze światem. Dzięki wyposażeniu w 7-calowy dotykowy wyświetlacz zintegrowany ze smartfonem, system nawigacji oraz system audio nowej generacji, każda przejażdżka nowym Nissanem Micra to przyjemne przeżycie.

Galeria

Damian Adamus

Damian Adamus SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: + 48 782 620 016 , 22 509 66 72 damian.adamus@nivette.pl

Grzegorz Kuk

Grzegorz Kuk SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: +48 782 620 048 , 22 509 66 72 grzegorz.kuk@nivette.pl

Piotr Ruciński

Piotr Ruciński SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: +48 783 620 016 , 22 509 66 72 piotr.rucinski@nivette.pl

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl