Nissan Nivette

Nissan Note

Więcej »
NISSAN NOTE! – TECHNOLOGIA, KTÓRA UZALEŻNIA

Nissana Note wyposażono w doskonały system informacyjny – korzystając z wbudowanego ekranu dotykowego, sprawdzisz natężenie ruchu, znajdziesz najbliższą i najtańszą stację benzynową i zaplanujesz, jak najszybciej dojechać do celu. Monitor panoramiczny ułatwia manewrowanie, a funkcja ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie zapewnia bezpieczeństwo, ostrzegając o tym, co dzieje się na drodze wokół Twojego samochodu.

NOWOCZESNY STYL, O JAKIM MARZYŁEŚ, I FUNKCJONALNOŚĆ, JAKIEJ POTRZEBUJESZ

Wyróżnij się na miejskich ulicach! Nissan Note to nie tylko zaskakująco przestronne i wszechstronne wnętrze w sam raz dla Ciebie, ale również efektowne nowoczesne wzornictwo.. Otwierane pod kątem 90° drzwi ułatwiają z kolei dostęp do wnętrza auta, co przydaje się w wielu codziennych czynnościach, np. podczas montowania fotelika dla dzieci. Przesuwane i składane tylne fotele oraz system zarządzania przestrzenią bagażową Karakuri umożliwiają dostosowanie samochodu do niemal każdego bagażu .Nissan Note zachwyca też stylistyką. Nowoczesne wykończenie i elegancka tablica rozdzielcza sprawiają, że prowadzenie tego modelu to prawdziwa przyjemność.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ

Nowy, silnik Nissana Note, DIG-S 1,2 l, ma moc do 98 koni mechanicznych, a silnik dCi o pojemności 1,5 litra ogranicza emisję CO₂ do 90 g/km przy spalaniu 3,5 l/100 km. Wydajność samochodu dodatkowo podnosi system Eco Drive i technologia Stop-start, która automatycznie wyłącza silnik, kiedy samochód pozostaje w bezruchu. Dzięki temu Nissan Note jest przyjazny nie tylko dla środowiska, ale również dla Twojego portfela.

PRZESTRZEŃ, KTÓREJ POTRZEBUJESZ I KOMFORT, NA JAKI ZASŁUGUJESZ

Wszechstronne i przestronne wnętrze Nissana Note sprawdza się w każdych okolicznościach. Przewiezienie jakiegokolwiek bagażu to pestka – od dużych walizek po rowery. System wielu przegród umożliwia dostosowanie przestrzeni bagażowej do przewożonego ładunku, a tylne siedzenia można błyskawicznie złożyć i przesunąć do przodu, co pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń. W samochodzie przewieziesz przedmioty o długości aż 1,7 m!

KOMFORT I KLASA – Z KAŻDYM SKRĘTEM

Wnętrze Nissan Note to praktyczność połączona z wygodą i elegancją. Dopracowane czarne wykończenie, elegancka tablica rozdzielcza o przemyślanym układzie i komfort, o jakim nawet nie śniłeś, a ponadto najwyższa przyjemność z jazdy… Nic dodać, nic ująć!

GENIALNE FUNKCJE EKO

Naciśnij przycisk trybu ekonomicznego, a na wyjątkowo przejrzystym kolorowym wyświetlaczu w Nissanie NOTE wyświetlone zostaną dwa nowe wskaźniki – jeden informuje o sposobie korzystania z pedału przyspieszenia, a drugi o tym, na ile oszczędnie kierowca jedzie. A ponieważ oba wyświetlane są w jakości HD, monitorowanie ekonomicznych parametrów jazdy podczas i po zakończeniu każdej podróży będzie prawdziwą przyjemnością.

KIEDY MOC SPOTYKA SIĘ Z WYDAJNOŚCIĄ

Silnik Nissana Note, DIG-S 1,2 l, dostarcza mocy na poziomie 98 koni mechanicznych, a silnik dCi o pojemności 1,5 litra ogranicza emisję CO₂ do 90 g/km przy spalaniu 3,5 l/100 km. Rezultat? Wydajność diesla, która jest przyjazna zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela. Nissan Note wyposażono również w innowacyjne technologie, które wyraźnie obniżają zużycie paliwa i emisję CO₂, zapewniając oszczędną, ekologiczną i wydajną jazdę. Należy do nich m.in. technologia Stop-start, która pozwala zredukować utratę mocy w wyniku generowania ciepła, pompowania paliwa i tarcia.

Galeria

Nissan Note - Nissan Nivette
Nissan Note - Nissan Nivette
Nissan Note - Nissan Nivette
Nissan Note - Nissan Nivette
Nissan Note - Nissan Nivette
Damian Adamus

Damian Adamus SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: + 48 782 620 016 , 22 509 66 72 damian.adamus@nivette.pl

Grzegorz Kuk

Grzegorz Kuk SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: +48 782 620 048 , 22 509 66 72 grzegorz.kuk@nivette.pl

Piotr Ruciński

Piotr Ruciński SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: +48 783 620 016 , 22 509 66 72 piotr.rucinski@nivette.pl

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl