Nissan Nivette

Nissan Navara

Więcej »
NOWY NISSAN NAVARA – MOCNY, JAK ZAWSZE. ELEGANCKI, JAK NIGDY DOTĄD

Zupełnie nowy Nissan Navara to połączenie wytrzymałości i elegancji. Mocne, atletyczne nadwozie, najnowsza technologia pozwalająca na stałą łączność ze światem i komfort jazdy sprawiają, że Twój nowy pick-up jest gotowy na każde wyzwanie.

PICKUP, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

W pełni zamknięta rama Nowy Nissan Navara gwarantuje niezawodność samochodu w każdych okolicznościach, w odróżnieniu od innych pojazdów tego typu zbudowanych na trójstronnej ramie. Dodatkowo, dzięki wielowahaczowemu zawieszeniu tylnemu ze sprężynami śrubowymi jazda pojazdem jest płynniejsza, a manewrowanie bardziej dynamiczne. Moc i wytrzymałość to jego podstawowe atrybuty.

EKSTREMALNE WARUNKI, NAJTRUDNIEJSZE NAWIERZCHNIE

Nowy Nissan Navara nie cofnie się przed niczym. Dzięki trzem trybom jazdy – 4WD High dla lekkiej jazdy terenowej, 4WD Low dla poważnych wyzwań terenowych w piasku, śniegu i głębokim błocie, i wreszcie 2WD dla jazdy po nawierzchni asfaltowej – w tym samochodzie o potężnej mocy poczujesz się niezwyciężony. Ponadto, funkcje wspomaganego startu pod górę i wspomaganego zjazdu z góry sprawiają, że Nissan Navara zapewnia łatwe i niewymagające wysiłku prowadzenie.

ZAPANUJ NAD ŁADUNKIEM

Ciężki ładunek? Nowy Nissan Navara został stworzony z myślą o wykonywaniu trudnych zadań i przewożeniu ładunku o wadze 1 tony oraz holowaniu 3,5-tonowych ciężarów, dlatego też ładowanie, rozładowywanie i holowanie to dla niego nic szczególnego. Ładunek się trzyma? Rewolucyjny system mocowania C-channel sprawia, że zabezpieczanie ładunku jest łatwe i sprawne. Ruchome zatrzaski można zamykać w dowolnym miejscu specjalnych szyn umieszczonych z trzech stron skrzyni ładunkowej, aby przewożony towar mógł bezpiecznie dotrzeć do celu.

GWARANCJA 5 LAT/ 160 000 KILOMETRÓW

Nowy Nissan NAVARA jest objęty gwarancją na 5 lat / 160 000 kilometrów. Gwarancja obejmuje ochronę całego pojazdu, od przedniego do tylnego zderzaka, a także lakier, oryginalne części i akcesoria Nissana, oraz pomoc drogową Assistance, dzięki czemu możesz być spokojny, że Twój pick-up jest w dobrych rękach. Bo przecież nawet twardziele wymagają nieco troski.

Galeria

Nissan Navara - Nissan Nivette
Nissan Navara - Nissan Nivette
Nissan Navara - Nissan Nivette
Nissan Navara - Nissan Nivette
Damian Adamus

Damian Adamus SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: + 48 782 620 016 , 22 509 66 72 damian.adamus@nivette.pl

Grzegorz Kuk

Grzegorz Kuk SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: +48 782 620 048 , 22 509 66 72 grzegorz.kuk@nivette.pl

Piotr Ruciński

Piotr Ruciński SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: +48 783 620 016 , 22 509 66 72 piotr.rucinski@nivette.pl

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl