Nissan Nivette

c18e3ed50e

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
NIP: 113 26 36 669
tel. 22 509 66 00
Piotr Majchrzyk

Piotr Majchrzyk SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: +48 782 620 016 , +48 22 509 66 72 piotr.majchrzyk@nivette.pl

Wojciech Duma

Wojciech Duma Specjalista ds. sprzedaży

tel.: +48 782 620 048 , +48 22 509 66 72 wojciech.duma@nivette.pl

Rafał Okólski

Rafał Okólski SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY BIZNESOWEJ

tel.: +48 782 620 061 rafal.okolski@nivette.pl

Kamil Mikulski

Kamil Mikulski Dyrektor Salonu Nissan

tel.: +48 782 620 060 kamil.mikulski@nivette.pl

Ryszard Hus

Ryszard Hus SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: +48 504 100 503 ryszard.hus@nivette.pl

Leszek Dolota Specjalista ds. sprzedaży

tel.: +48 505 158 600 leszek.dolota@nivette,pl

Michał Domeracki

Michał Domeracki Specjalista ds. sprzedaży

tel.: 782 620 035 michal.domeracki@nivette.pl

Anna Stankowska Specjalista ds. ubezpieczeń

tel.: 22 509 66 09 ubezpieczenia.nissan@nivette.pl

Paweł Chajęcki

Paweł Chajęcki Doradca Serwisowy

tel.: +48 783 620 018 , +48 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl

Adrian Wołyniec

Adrian Wołyniec Doradca Serwisowy

tel.: +48 783 620 015 , +48 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl

Tomasz Gabryelewicz Kierownik działu Części

tel.: 22 509 66 31 , 22 509 66 31 tomasz.gabryelewicz@nivette.pl

Piotr Ajchel Specjalista ds. części i akcesorii:

tel.: 22 509 66 31 sklep@nivette.pl

Janina Radoch Księgowość

tel.: 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl

Karina Wieczorek Administracja

tel.: 22 509 66 77 administracja.nissan@nivette.pl

Mariusz Kurzeja Doradca Klienta

tel.: +48 503 062 677 szkody@nivette.pl

Daniel Dębiński Specjalista ds. likwidacji szkód

tel.: +48 783 620 004 daniel.debinski@nivette.pl

Oddział Góraszka Oddział Góraszka

tel.: 22 212 54 44 blacharnia@nivette.pl

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl