Nissan Nivette

c18e3ed50e

 

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

ul. Lotnicza 3/5 przy Ostrobramskiej
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00


Salon sprzedaży:
Mariusz Kowalski
Kierownik salonu
Tel. 782 620 060
Tel. 22 509 66 72
mariusz.kowalski@nivette.pl

Wojciech Duma
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. 782 620 048
Tel. 22 509 66 72
wojciech.duma@nivette.pl

Jakub Jankowski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. 782 620 016
Tel. 22 509 66 72
jakub.jankowski@nivette.pl



Seweryn Zajączkowski
Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Tel. 782 620 061
Tel. 22 509 66 72
seweryn.zajaczkowski@nivette.pl

Pojazdy używane:
Michał Domeracki
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. 782 620 035
michal.domeracki@nivette.pl

Ubezpieczenia:
Magdalena Łazarska
Specjalista ds. ubezpieczeń
Tel. 22 509 66 09
ubezpieczenia.nissan@nivette.pl


Części:
Piotr Ajchel
Specjalista ds. części i akcesorii
Tel. 22 509 66 31
sklep@nivette.pl

Likwidacja szkód
Tel. 22 509 66 17
szkody@nivette.pl

Oddział Góraszka:
tel. 22 212 54 44
blacharnia@nivette.pl


Księgowość:
Janina Radoch
Tel. 22 509 66 52
janina.radoch@nivette.pl

Administracja:
Karina Lelotko
Tel. 22 509 66 77
administracja.nissan@nivette.pl

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl

Nissan Nivette