Nissan Nivette

Zadziw swoje zmysły

Dodano: 29.08.17

Wyposażony w najnowocześniejsze technologie zupełnie nowy Nissan LEAF zadziwi zmysły i podniesie poprzeczkę na rynku samochodów elektrycznych. Model zostanie zaprezentowany po raz pierwszy 6 września 2017 r. w Japonii.

Nowy Nissan LEAF, w 100% elektryczny i bezemisyjny symbol inteligentnej mobilności Nissana, oferuje zupełnie nowe doznania podczas bezszelestnej jazdy. Dzięki technologiom inteligentnej mobilności Nissana kierowca zyskuje większą pewność i lepszą widoczność oraz lepiej wyczuwa otoczenie samochodu. Ekskluzywne i wysmakowane wykończenie wnętrza zapewnia natomiast poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

 

 

Nissan jest pionierem na rynku samochodów elektrycznych odkąd wprowadził na rynek model LEAF — pierwszy na świecie samochód elektryczny produkowany z myślą o masowym odbiorcy. Dziś Nissan LEAF jest najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym na świecie — do klientów trafiło już ponad 280 000* egzemplarzy tego modelu.

Transmisję ze światowej premiery nowego Nissana LEAF 6 września 2017 r. w Japonii będzie można oglądać na żywo w Internecie. Zachęcamy do subskrypcji globalnego kanału Nissana na YouTube oraz śledzenia informacji publikowanych na koncie @Nissanmotor.

Najnowsze informacje ukazują się też pod hashtagami #Nissan #LEAF #ElectrifyTheWorld, pod którymi można również przyłączyć się do dyskusji.

* Na podstawie skumulowanych danych o sprzedaży od grudnia 2010 r. do lipca 2017 r.

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl


Fatal error: Call to undefined function is_product_category() in /nissan/wp-content/plugins/embed-google-adwords-codes-on-woocommerce/embed_google_adwords_codes.php on line 196