Nissan Nivette

Ruszyła kampania reklamowa bestsellerowego crossovera Nissana: „Nowy Nissan Qashqai. Oczekuj więcej.”

Dodano: 06.09.17

Cieszący się największą popularnością wśród crossoverów w Europie Nissan Qashqai przeszedł gruntowną modernizację, podkreślającą jego wyjątkowy charakter. Z okazji wprowadzenia modelu do sprzedaży Nissan rozpoczął szeroko zakrojoną kampanię reklamową, mającą na celu zapoznanie z nim potencjalnych klientów. Kampania potrwa do 23 września. Za jej przygotowanie odpowiedzialna była agencja TBWA.

Główny nacisk w komunikacji został położony na te aspekty samochodu, które uległy największym zmianom, czyli stylistykę nadwozia, wyposażenie i wykończenie wnętrza oraz nowoczesne technologie.

Już w pierwszych sekundach spotu reklamowego uwagę zwraca zmodernizowany przód samochodu, którego głównym elementem jest najnowsza wersja motywu litery V z nowym logiem Nissana na kracie wlotu powietrza oraz nowoczesne, w pełni LED-owe reflektory. Zmianie uległy także tylne światła – również diodowe – których klosze są teraz wypukłe i przyciemnione. Kolejnym przyciągającym wzrok detalem są nowe, eleganckie obręcze ze stopów metali lekkich.

W komunikacji podkreślone są także innowacyjne technologie, w które wyposażony jest nowy Qashqai, jak na przykład pokazany na filmie alarm ostrzegający o ruchu poprzecznym z tyłu, zmniejszający ryzyko kolizji przy małej prędkości podczas wyjeżdżania tyłem z miejsca parkingowego. Kiedy w czasie cofania system wykryje zbliżający się pojazd, ostrzega kierowcę sygnałem wizualnym i dźwiękowym.

Inne, wymienione w kampanii nowoczesne rozwiązania technologiczne, to wysokiej klasy 8-głośnikowy system audio BOSE Premium, automatyczny hamulec awaryjny czy reflektory z funkcją sterowania adaptacyjnego, która dostosowuje dynamicznie wiązkę światła w czasie pokonywania zakrętu w zależności od prędkości pojazdu i kąta obrotu kierownicy.

Dopełnieniem wizerunku nowego Nissana Qashqai jest wykończone materiałami wysokiej jakości wnętrze, teraz jeszcze bardziej zorientowane na kierowcę. Wśród nowości szczególną uwagę zwraca kierownica, jednobryłowe fotele pokryte elegancką skórą Nappa czy wspomniany wcześniej system audio.

Poza aspektami związanymi z cechami nowego crossovera celem kampanii jest zakomunikowanie oferty specjalnej – pakietów dodatkowego wyposażenia w prezencie przy zakupie wybranych wersji. I tak klient decydujący się na Nissana Qashqai N-Connecta otrzyma pakiet Style o wartości 4200 zł, w którego skład wchodzą w pełni diodowe reflektory z funkcją sterowania adaptacyjnego oraz panoramiczne okno dachowe, a wybierający wersję Tekna – wart 4500 zł pakiet Premium, czyli system nagłośnienia BOSE Premium, panoramiczne okno dachowe oraz podgrzewanie przedniej szyby.

Ponadto Nissan oferuje atrakcyjne formy finansowania, dopasowane do potrzeb różnych grup klientów. Przykładowo w kredycie Select klient indywidualny może zostać właścicielem nowego Nissana Qashqai już za 809 zł miesięcznie, przy założeniu 30%-owej wpłaty własnej i 3 lat finansowania. Z kolei w ofercie leasingu Select dla firm przy analogicznych założeniach rata miesięczna wyniosłaby już od 488 zł netto. Do wyboru są także inne propozycje: kredyt 3×33 oraz leasing od 100%.

Kampania jest prowadzona w różnych kanałach przekazu: telewizji, radiu, internecie oraz w formie komunikacji bezpośredniej. Jej ostatnim etapem będą dni otwarte we wszystkich autoryzowanych salonach Nissana w Polsce, zaplanowane na 16-23 września.

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl