Nissan Nivette

Nissan zaprasza do bezpiecznych salonów

Dodano: 05.06.20

Planujesz zakup samochodu? Odwiedź salony Nissana, tu bezpiecznie i komfortowo obejrzysz samochód, porozmawiasz z doradcą handlowym i załatwisz wszelkie formalności. Jak zapewniają przedstawiciele marki, w obecnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19 zdrowie klientów i pracowników stanowi dla firmy największą wartość.

Marka z ogromną odpowiedzialnością podchodzi do standardów obsługi, dbając o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. We wszystkich z blisko 50 punktów dealerskich w całym kraju Nissan wdrożył zalecenia sanitarne i przeszkolił pracowników w zakresie kontaktów z klientami i przygotowania salonów do bezpiecznej pracy. Obsługa, szczególnie doradcy bezpośrednio pracujący z klientami, przyjmują odwiedzających i troszczą się o nich zgodnie z przyjętymi specjalnymi procedurami ochrony zdrowia.

Nissan zalecił swoim autoryzowanym przedstawicielom wprowadzenie wielu zmian, zapewniających bezpieczeństwo nie tylko kupującym, ale również pracownikom salonów. Są to przede wszystkim czytelne informacje o tym, jak bezpiecznie poruszać się po salonie i przypominające o zachowaniu dystansu społecznego oraz stosowaniu środków ochrony takich jak maseczki czy dezynfekcja rąk.

By zachować kontrolę nad zapewnieniem odpowiednich warunków sanitarnych, samochody ekspozycyjne dostępne dla oglądających pozostają zamknięte, do chwili prezentacji. Są też regularnie i bardzo dokładnie wietrzone, czyszczone i dezynfekowane po każdym kontakcie z klientem. Szczególna uwaga przykładana jest do miejsc, które są dotykane przez oglądających, takich jak kierownica, rama fotela, dźwignia zmiany biegów, klamki, kluczyki itp.

Podobne procedury są stosowane podczas jazd próbnych, jeśli tylko dealer podejmie decyzję o udostępnianiu samochodów do testów. Każdy samochód przeznaczony do jazd testowych jest dokładnie zdezynfekowany i zabezpieczony przed kontaktem z osobami trzecimi, a klient podchodzi do samochodu w jednorazowych rękawiczkach.

Jeśli klient dokona zakupu, dealer wydaje samochód nabywcy po dezynfekcji i z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przedstawiciele marki sugerują klientom, by dla bezpieczeństwa starali się odbierać samochody bez udziału najbliższych. Niektórzy dealerzy oferują ponadto usługę dostarczenia pojazdu pod wskazany przez klienta adres.

Posiadacze samochodów japońskiej marki mogą czuć się bezpiecznie także korzystając z serwisu Nissana. Tu, podobnie jak w salonie, wdrożone są określone procedury minimalizujące ryzyko zarażenia zarówno dla klienta, jak i pracowników stacji obsługi. Dezynfekowane są nie tylko pojazdy, ale również narzędzia pracy, a migracja mechaników na stanowiskach jest ograniczona. Klient, umawiając się na wizytę w serwisie, telefonicznie informowany jest o przyjętych środkach bezpieczeństwa, m.in. o konieczności zachowania dwumetrowego dystansu od doradcy serwisowego, obowiązku noszenia maseczki i dezynfekcji rąk. Nissan także tu zadbał o dostęp do środka odkażającego oraz maseczek jednorazowych dla klientów.

Jak zapewnia Tomasz Latała-Golisz, dyrektor zarządzający Nissan Sales CEE: „Pomimo trudnej i bezprecedensowej sytuacji na rynku, współpraca z naszymi partnerami biznesowymi pełna jest zrozumienia i współdziałania. Podwyższone standardy pracy, wprowadzenie odpowiednich procedur dla personelu oraz obsługi w salonach sprawiają, że klienci odwiedzając dealerów Nissana mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie.”

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl


Fatal error: Call to undefined function is_product_category() in /nissan/wp-content/plugins/embed-google-adwords-codes-on-woocommerce/embed_google_adwords_codes.php on line 196