Nissan Nivette

Stwórz własne dekoracje świąteczne zainspirowane twoim ulubionym modelem Nissana

Dodano: 20.12.20

Punktem wyjścia jest często jedna kreska namalowana pędzlem. Tak powstaje większość szkiców tworzonych przez projektantów samochodów.

Na początku określamy, jakie proporcje będzie mieć samochód. Wszystko zależy od tego, czy jest to crossover, model sportowy czy samochód miejski. Rysujemy jego sylwetkę za pomocą kilku kresek. Czasem tworzą one charakterystyczną dla naszych modeli linię, czego doskonałym przykładem jest motyw litery V z przodu nadwozia, znany z modeli Micra i Juke, czy opadająca linia dachu Nissana Ariya. Jestem przekonany, że im mniej ruchów wykonujemy rysując sylwetkę samochodu, tym lepiej. Od tego zależy, czy będzie się wyróżniał na drodze. Czasem udaje się nam stworzyć ikonę!” – wyjaśnia Matthew Weaver, wiceprezes, Nissan Design Europe.

Z okazji zbliżających się Świąt, Nissan nawiązał współpracę z Touguiem, artystą, który projektuje zabawki z papieru, aby stworzyć na podstawie tych kultowych motywów oryginalne, bożonarodzeniowe dekoracje. Na podstawie linii, które tworzą dobrze znane motywy kodu stylistycznego, zaprojektowano 5 śnieżynek. Każdy może samodzielnie stworzyć taką dekorację w domu. Inspiracją do powstania śnieżynek są kultowe motywy modeli z gamy Nissana: płynna linia dachu modelu Ariya, reflektory w kształcie śmigieł znane z modelu Juke, lampy przypominające bumerang z modeli LEAF i Qashqai oraz motyw litery V, który zdobi przód modelu Micra.

To niesamowite, ile możliwości mamy do wyboru – każda z nich jest inna i każda powstała po namalowaniu kilku prostych kresek. To element, który podkreśla osobowość poszczególnych modeli” – podkreśla Tougui.

Do zrobienia śnieżynek nie potrzebne są żadne specjalistyczne materiały. Wystarczy przygotować papier, długopis (jeśli wolisz sam narysować wzór zamiast drukować szablon), nożyczki i puścić wodze fantazji. Można własnoręcznie zrobić śnieżynki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a potem ozdobić je wedle swoich preferencji. Tak stworzone ozdoby z pewnością dodadzą zimowej magii twojemu domowi!

Podziel się z nami zdjęciami swoich prac i opublikuj je z hasztagiem #NissanHoliday.

 

NISSAN NIVETTE

NISSAN POLSKA

NISSAN POLSKA

CENTRUM SAMOCHODOWE NIVETTE SP. Z O.O.

DANE KONTAKTOWE

ul. Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
tel. 22 509 66 00

SALON

tel. 22 509 66 72
salon.nissan@nivette.pl

SERWIS:

tel. 22 509 66 71
serwis.nissan@nivette.pl
Samochody używane NISSAN

designed by Trendmark.pl


Fatal error: Call to undefined function is_product_category() in /nissan/wp-content/plugins/embed-google-adwords-codes-on-woocommerce/embed_google_adwords_codes.php on line 196